FAKE-BAKE-Survival-Flawless-reisikomplekt-25ml
FAKE BAKE Survival Flawless reisikomplekt kuulub õigustatult teie kosmeetikakotti. Ideaalne reisil säramiseks. Komplekt pakub teile lihtsat kolmeastmelist lahendust mille abil saate sama veatu jume nagu meie põhisarja kasutades.

Reisikomplekt sisaldab:
Fake Bake Papaya Exfoliation & Tan Removal kooriv ja päevitust eemaldav salvrätik 7ml
Meie nahka toitva salvrätiku koostises on kasulikud provitamiin B, E-vitamiin ja imet tegev nahka niisutav ja sära andev C-vitamiin. Samuti eemaldab see naha järgmiseks etapiks ettevalmistamiseks kiiresti surnud naharakud.

Fake Bake Coconut Oil-Free Moisturiser õlivaba niisutaja 10ml
Meie superniisutaja miniversiooni õlivaba koostis sobib kuivematele kehapindadele, näiteks põlvedele, küünarnukkidele ja pahkluudele.
Toode valmistab naha isepruunistamiseks ette. Kasutage pärast tumeda värvi mahapesemist, saamaks õiget tooni ning hoidmaks nahka toidetu ja siledana: olete koheselt pildistamisvalmis!

Fake Bake Flawless Tanning Towelette isepruunistav salvrätik 8ml
Sellel meie miljonites müüdaval Flawless’i isepruunistavat koostist ja kolmekordset pruunistavat toimeainet sisaldav musta kookospähkli lõhnaga isepruunistaval salvrätikul on tume värv, et näeksite, kuhu toodet kanda. Kui olete juba meie Flawlessi tootevaliku fänn, võite sellelt väikeselt iluduselt sama tasemega päevitust oodata.

Fake Bake globaalne loovkonsultant James Harknett ütleb:
See väike Fake Bake’i isepruunistav SOS-komplekt võtab reisides vähe ruumi, kuid pakub tõesti head tulemust. Mulle meeldib, et on võimalik saada sama kvaliteetset taset, mida võib oodata Fake Bake’i põhitoodetelt. Ma ei ootaks sellelt uuenduslikult ja usaldusväärselt kaubamärgilt midagi vähemat.

FAKE BAKE Survival Flawless reisikomplekt 25ml

Pole saadaval

Seotud tooted