Naturaverde-Henna-juuksevärv-100gr-must
Naturaverde Henna looduslik juuksevärv - Must

Henna on okkalise põõsa üldnimetus kuulub Lythraceae sugukonda: selle kuivatatud lehtedest ja okstest ekstraheeritakse rohelist pulbrit, mida kasutatakse naha ja juuste värvainena. Erinevalt klassikalistest värvainetest ei sisalda henna keemilisi aineid, see on üdini looduslik ega tungi juustesse, vaid seob end keratiiniga, muutes juuksed volüümikamaks, vastupidavamaks ja silmnähtavalt läikivamaks. Lisaks sobib henna eriti hästi kõigile, kellel on kõõm, rasune peanahk, haprad, kahjustatud juuksed või lõhenenud juukseotsad. Selle kokkutõmbav ja rasueritust reguleeriv toime taaselustab juukseid, võideldes rasuse kõõmaga.

Kasutamine: Kandes kaitsekindaid, segage pulber mittemetallist kausis kuuma veega; lisage vett, et saada paks ja vedel, ilma tükkideta segu. Kasutatava pulbri koguse määrab juuste pikkus. Kanna puhastele ja kuivadele juustele, et värv kergemini imenduks. Jaotage ühtlaselt kogu juuste pikkuses, võttes üks salk korraga ja kandke juurtest otsteni. Koguge kõik juuksed kokku ja kinnitage klambriga või dušimütsiga. Laske mõjuda 1 kuni 3 tundi, olenevalt soovitud värvi intensiivsusest. Mida kauem see peal seisab, seda paremini värv püsib. Loputage hoolikalt ilma šampooni kasutamata. Ärge kasutage muid tooteid juustele vähemalt 24 tunni jooksul. Saadud toon võib varieeruda sõltuvalt algvärvist, eelnevatest töötlustest ja pealekandmise meetoditest.

HOIATUS: Silma sattumisel loputada põhjalikult rohke veega. Värvitud püsi- või pleegitatud juuste puhul soovitame soovimatute tulemuste vältimiseks testida esmalt varjatud juuksesalguga. Soovitatav on teha allergia test, et testida tundlikkust toote suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas ning eemal valgus- ja soojusallikatest. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

100% looduslik. Ei sisalda metallisoolasid, ammoniaaki, keemilisi lisandeid.
Dermatoloogiliselt testitud.

NATURAVERDE Henna looduslik juuksevärv must 100gr

100% LOODUSLIK
Pole saadaval

Seotud tooted