VITALCARE-Natural-Bio-juuksehoolduskomplekt-Dorime
Vitalcare Natural Bio on looduslik biošampoon orgaanilise kaera- ja kummeliekstraktiga. Ei sisalda agressiivseid vahutamist tekitavaid aineid, silikoone, parabeene ja sünteetilisi värvaineid. Niisutab ja taastab õrnalt juuksed juurtest otsteni, andes tagasi tugevuse ning elujõu rabedatele ja kahjustatud juustele.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke märgadele juustele ja masseerige õrnalt. Loputage hoolikalt.

Orgaanilise kaeraekstraktiga* Natural Bio palsam ei sisalda silikoone, parabeene ja sünteetilisi värvaineid. Palsam on loodud juustele pehmuse ja niiskuse andmiseks, taaselustades neid igal pesukorral. Selle orgaanilise kummeliekstraktiga* ja pantenooliga rikastatud koostis toidab ja niisutab koheselt teie juukseid, muutes need puudutamisel pehmeks.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke ühtlaselt pestud ning rätikukuivadele juustele. Jätke mõneks minutiks mõjuma ja seejärel loputage rohke veega.

Keskkonnasõbralik Vitalcare Natural Bio juukselakk sobib kõikidele juuksetüüpidele. Kaera- ja kummeliekstraktidega rikastatud koostis niisutab ja kaitseb juukseid, jättes need siidiseks ja pehmeks. Juukselakis ei kasutata propellentgaase.
Kasutamine: Pihustage juustesse umbes 20cm kauguselt. Lihtsalt harjake juukseid läbi kõikide jälgede eemaldamiseks.
HOIATUS: Ärge pihustage lahtise leegi ega küttekeha suunas. Ärge suitsetage. Ärge hingake aerosoole sisse. Kasutage ainult hea ventilatsiooniga ruumides. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik!

VITALCARE Natural Bio juuksehoolduskomplekt

ŠAMPOON+PALSAM+LAKK!
Pole saadaval

Seotud tooted