VITALCARE-Nutritive-juuksehoolduskomplekt-Dorime
Vitalcare Nutritive toitev ja taastav šampoon puhastab õrnalt kuivad ja tuhmid juuksed. Muudab juuksed pehmemaks, säravamaks ja siledamaks. Taimsete keramiidide ja pantenooliga rikastatud koostis toidab juukseid sügavalt, andes juuksekiududele erakordse pehmuse.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke märgadele juustele ja masseerige õrnalt. Loputage hoolikalt.

Vitalcare Nutritive toitev palsam taastab intensiivselt kuivi ja tuhmi juukseid. Selle taimsete keramiidide ja pantenooliga rikastatud koostis toidab juuksekiudu, muutes juuksed pehmemaks, siledamaks ja säravamaks.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke ühtlaselt pestud ning rätikukuivadele juustele. Jätke mõneks minutiks mõjuma ja seejärel loputage rohke veega.

Vitalcare Nutritive toitev ja taastav juuksemask on täiuslik hooldus kuivadele ja luitunud juustele. Muudab juuksed pehmemaks, säravamaks ja siledamaks. Taimsete keramiidide ja pantenooliga rikastatud koostis toidab juukseid sügavalt, andes juuksekiududele erakordse pehmuse.
Parima tulemuse saavutamiseks kandke ühtlaselt masseerides pestud ning rätikukuivadele juustele. Jätke mõneks minutiks mõjuma ja seejärel loputage rohke veega.

VITALCARE Nutritive juuksehoolduskomplekt

ŠAMPOON+PALSAM+MASK!
Pole saadaval

Seotud tooted