Sorteeri:
Otsing:
Esindame nüüd ka maailmas väga edukat juuksehoolduse kaubamärki Fudge Professional.
Alustades 1991 aastal meestele mõeldud stliliseerimispastaga Shaper on Fudge Professional-il nüüdseks 172 toodet värvi-, hooldus- ja stiilikategooriates. Bränd areneb pidevalt ja on võtnud endale missiooniks pakkuda laiaulatuslikku valikut trendikatest toodetest. Asendamatu partner ollakse nii professionaalsetele salongidele kui nende klientidele.
Fudge Professional laiast tootevalikust leiate toonivaid šampoone blondidele ja brünettidele ning otse loomulikult ka parimaid vahendeid ideaalse soengu tegemiseks. Lisaks pakub Fudge Professional ka väga tõhusaid ning toitvaid vahendeid kahjustatud juuste kiireks taastamiseks, et esile tõsta juuste loomulik sära.


Leia endale sobivad tooted oma juuksetüübi ja -värvi järgi.


All Blonde seeria on Teie blondi värvi päästja.
Toimib igat tüüpi blondidel juustel üle värvispektri, muutes and nähtavalt heledamaks ja säravamaks 2 nädalaga*. Sidruniekstrakt jätab blondid juuksed säravaks, samas kui Opti-PLEX-tehnoloogia tungib sügavale juuksesüdamikku, et taastada sidemed pärast keemilisi, soengu- ja keskkonnakahjustusi.

Clean Blonde Damage Rewind seeria  eemaldab blondidest juustest koheselt kollase tooni.
Niisutava guaraanaga. Muudab loomulikult blondid või värvitud blondid juuksed heledamaks puhtama ja valgema tulemuse saavutamiseks. Clean Blonde isaldab violetset mikropigmenti, et koheselt eemaldada soovimatud vasekarva ja tuhmid toonid. Rikastatud FragranceFuse tehnoloogiaga, mis annab juustele kuni 24h kestva meeldiva lõhna.

Everyday Clean Blonde Damage Rewind seeria on mõeldud blondidele juustele igapäevaseks kasutamiseks.
Toodetes sisalduv tasakaalustatud tooniv lilla mikropigment eemaldab õrnalt pruunid toonid. Opti-PLEX tehnoloogia tungib sügavale juustesse, et taastada sidemeid pärast keemilist töötlemist, soengut ja keskkonna kahjulikke mõjusid. Juuksed jäävad heledamad, 90% tugevamad, siledamad ja pehmemad. Rikastatud FragranceFuse tehnoloogiaga, mis täidab juukseid 24 tunni jooksul meeldiva lõhnaga.

Cool Brunette seeria eemaldab pruunidelt juustelt koheselt vasekarva toonid.
Sisaldab Opti-PLEX tehnoloogiat, mis tungib sügavale juustesse, et taastada sidemed pärast keemilist töötlemist, kuumtöötlust ja keskkonna kahjulikku mõju, samuti silub juuksekutiikulat ilma juukseid koormamata. Rikastatud FragranceFuse tehnoloogiaga, mis annab juustele kuni 24h kestva meeldiva lõhna.

Xpander seeria muudab juuksed kogu päevaks õhuliseks ja volüümikamaks. Sisaldab kofeiini ja ženženniekstrakti, mis stimuleerivad peanahka ja parandavad juuksekasvu. Annab juustele kohevuse ja ei muuda neid kahuseks. Koostisesse kuuluv Opti-PLEX tehnoloogia tugevdab ja kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. Rikastatud FragranceFuse tehnoloogiaga, mis annab juustele kuni 24h kestva meeldiva lõhna.

Luminizer seeria on spetsiaalselt välja töötatud mitsellaarõlide kompleksiga, mis puhastab leebelt, niisutab ja annab sära. Koostises sisalduv Opti-PLEX tehnoloogia tugevdab ja silub juukseid, annab sära ning kaitseb juuksevärvi tuhmumise eest. Rikastatud FragranceFuse tehnoloogiaga, mis annab juustele meeldiva lõhna kuni 24h.

Damage Rewind seeria annab elujõudu väsinud, kahjustatud juustele. Unikaalne Opti-PLEX tehnoloogia tungib sügavale juustesse, et taastada sidemeid pärast keemilist töötlemist, kuumtöötlemist ja keskkonna kahjulikku mõju ning silub juuksekutiikulat ilma juukseid koormamata. Rikastatud FragranceFuse tehnoloogiaga, mis annab juustele kuni 24h kestva meeldiva lõhna.